ZALAEGERSZEGTURIZMUS.HU

Üdvözlünk

Zalaegerszegen

Ami itt élmény nekünk, az élmény lehet neked is!

RESTART Fesztivál

a sportolók fesztiválja

2018. július 5-8. és 14-15.
keresd ami beindít, ami újraindít!

RESTART Előadások a Mimosa Lounge-ban

JÚLIUS 7. SZOMBAT

11:15 Fűzy Gábor: A hátfájás
13:00 Czigány Éva: Sport coaching: a sportolók mentális felkészítése
14:30 Hugyák Éva: Stretching az edzésben
16:00 Bíró Balázs: Fogyni könnyű – A változás pszichológiája
18:00 Dudits Dénes: Szokj rá a Józanságra!

JÚLIUS 8. VASÁRNAP

14:00 Horváth Nikoletta: Vakszerencse vagy tudatosság?
16:00 G. Noé Judit: A mozgás, mint megelőző, terápiás és gyógyító lehetőség a 21. században

Az előadásokon a részvétel DÍJTALAN!
Maximális létszáma 70 fő, a helyfoglalás érkezési sorrendben történik.

 

Eseménynaptár:

július 5.  CSÜTÖRTÖK  

11:00 II. Restart Extreme Tűzoltó TV torony futás  

 

július 6. PÉNTEK  

II. RESTART FLEX – CROSS KUPA RX Férfi-Női, Masters Férfi-Női
18:00 RESTART Tájfutás
22:00 II. RESTART City Cross éjszakai futóverseny  

 

július 7. SZOMBAT  

II. RESTART FLEX – CROSS KUPA Open Férfi-Női
II. RESTART FLEX – CROSS KUPA RX Férfi-Női, Masters Férfi-Női
09:00 RESTART- Vezetett kerékpáros túra Kalandozás a Göcsejben 60
09:00 RESTART- Vezetett kerékpáros túra Kalandozás a Göcsej peremén
09:00 RESTART- Vezetett kerékpáros túra Kalandozás a Göcsejben 80
09:00 és 10:00 RESTART Pilates Nap Fűzy Gábor nemzetközi pilates mesterrel
10:00 RESTART DECATHLON utcai kosárlabda kupa
10:00 I. RESTART fitness – és tánc fesztiválverseny
10:00 RESTART Triál MAGYAR KUPA [ELMARAD!]
12:00 Restart Ökölvívó Gála
14:00 RESTART OTP Regionális Sakk Kupa
17:00 II. RESTART DAIKIN – KLIMATREND City Cross kerékpár verseny  

 

július 8. VASÁRNAP 

II. RESTART FLEX – CROSS KUPA Crosstraining Férfi-Női, Teenager Fiú-Lány, Kids Fiú-Lány
II. RESTART FLEX – CROSS KUPA Open Férfi-Női
II. RESTART FLEX – CROSS KUPA RX Férfi-Női, Masters Férfi-Női
09:00 RESTART- Vezetett gyalogos túrák és TELJESÍTMÉNYTÚRA a Horhosok útján
09:30 RESTART- SCHNEIDER ELECTRIC Félmaraton és Váltó Futóverseny
10:00 RESTART Légtorna
14:00 RESTART WINDOOR DESIGN rúdsport verseny      

 

július 14.  SZOMBAT  

10:00 RESTART- EVEZŐS PROGRAMOK, VERSENYEK
18:00 II. RESTART-EXTREME 600 dombfutás  

 

július 15. VASÁRNAP

09:00 RESTART ABSOLUTE LIVE – MTB XCO C2 olimpiai kvalifikációs verseny

 

Restart SPIRIT a Vizslaparkban

július 6. PÉNTEK
 
20:00
KONCERTEK
Kövi Szabolcs: Álomutazás
 
 

július 7. SZOMBAT
 
08:00 – 9:00
MOZGÁSOK, TÁNCOK
Horváth Judit: Napüdvözlet


09:00 – 13:00
KEZELÉSEK, EGYÉNI KONZULTÁCIÓK
Klujber Kata: Numerológia

10:00 – 11:00
ELŐADÁSOK
Koller Kriszti: Jógafilozófia

10:00 – 12:00
KEZELÉSEK, EGYÉNI KONZULTÁCIÓK
Csitári Niki: Korokan masszázs

10:30
MOZGÁSOK, TÁNCOK
Belső Utak Iskolája: Chi kung

12:30 – 14:00
KEZELÉSEK, EGYÉNI KONZULTÁCIÓK
Lugosi Kriszti: Lélekringatás

14:00 – 15:00
ELŐADÁSOK
Klujber Kata: Asztrozófia

14.00-18.00
ALKOTÓSÁTOR, KIÁLLÍTÓK, KÉZMŰVESEK:
TudomisénmiCsoda Egyesület Kézműves Délután Mesékkel

15:00 – 16:30
MOZGÁSOK, TÁNCOK
Dombay Lia: Nomád táncok

15:00 – 18:00
KEZELÉSEK, EGYÉNI KONZULTÁCIÓK
Klujber Kata: Numerológia

16:00 – 18:00
KEZELÉSEK, EGYÉNI KONZULTÁCIÓK
Takács Erika: Fényadás, Kártyavetés, Születésnap lehívás

16:30 – 17:30
ELŐADÁSOK
Fülöp Csenge: A valóság elfogadásának művészete

17:00
MOZGÁSOK, TÁNCOK
SLOW mozgalom: Slow Séta Sebestyén Bencével

17:30 – 18:30
ELŐADÁSOK
Dr. Krékó Kata: Meseterápia – “Útnak indult…” a népmesék útmutatása az újrakezdéshez

19:00
KONCERTEK
Bársony Bálint: Hangfürdő

20:30 – 21:30
ELŐADÁSOK
Dr. Krékó Kata: Női Sátor mesékkel, illatokkal

9.00 – 10.00
MOZGÁSOK, TÁNCOK
Slow bodyART® Horváth Petrával

egész nap
KEZELÉSEK, EGYÉNI KONZULTÁCIÓK
Berki Nóra: Craniosacralis Terápia
 
 
 

július 8. VASÁRNAP

08:30 – 09:00
MOZGÁSOK, TÁNCOK
Horváth Judit: Jóga – Ébreszd fel magadban az áramlást!

08:30 – 10:30
KEZELÉSEK, EGYÉNI KONZULTÁCIÓK
Lugosi Kriszti: Lélekringatás

09:00 – 12:30
KEZELÉSEK, EGYÉNI KONZULTÁCIÓK
Klujber Kata: Személy-és tértisztítás

09:30 – 10:30
MOZGÁSOK, TÁNCOK
Balatoni – Huber Vera: Gerincjóga

10:00 – 14:00
MOZGÁSOK, TÁNCOK
Tas Gergely: Akrojóga

10:30
MOZGÁSOK, TÁNCOK
Belső Utak Iskolája: Chi kung

10:30 – 11:30
ELŐADÁSOK
Sebestyén Bence: A gyógynövények és a psziché

14:30 – 15:30
ELŐADÁSOK
Klujber Kata: Szeretet kártya

14:30 – 16:00
MOZGÁSOK, TÁNCOK
Tompek Andrea: Szakrális körtánc

14.00-18.00
ALKOTÓSÁTOR, KIÁLLÍTÓK, KÉZMŰVESEK:
Alkotó Sátor: Mandalanna, Harsányi Nóra, Pataki Szilvi, Németh-Kiss Zsuzsi

15:00 – 17:00
KEZELÉSEK, EGYÉNI KONZULTÁCIÓK
Kósi Klaudia: Recall Healing

16.30 – 18.00
MOZGÁSOK, TÁNCOK
Kocsis Anita: NIA Tánc

17:30 – 18:30
ELŐADÁSOK
Borsos Ági: Mit tud a Tarot?

19:00
KONCERTEK
MantraSound: Meditációs koncert – Védikus versek és tánc

21:00
KONCERTEK
Horváth Juci: Hangfürdő

egész nap
KEZELÉSEK, EGYÉNI KONZULTÁCIÓK
Berki Nóra: Access Bars
 
 

Oszd meg, hogy más is lássa:

Iratkozz fel hírlevelünkre!